Bal karnawałowy


Dnia 31 stycznia 2024 roku w Zespole Szkół Specjalnych odbył się bal karnawałowy. Hol szkolny wyglądał inaczej niż na co dzień i zamienił się w prawdziwą salę balową. Uczniowie wystąpili w ciekawych i kolorowych kostiumach, przebrani za różnych bohaterów. Wszyscy bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Pan DJ Jerzy zapewnił świetną muzykę, która rozgrzewała parkiet i porywała do tańca. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Nie zabrakło ciekawych konkursów, które w fantastyczny sposób dodawały radosnego ducha rywalizacji. Humor dopisywał zarówno uczniom i nauczycielom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca uczniowie z żalem opuszczali salę balową. Bal umożliwił całej społeczności szkolnej spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Na koniec Pani Dyrektor zapewniła wszystkim uczniom słodki poczęstunek. Dzień ten dostarczył uczniom wielu przeżyć i miłych wrażeń. Kolejny bal karnawałowy już za rok. Organizatorem zabawy karnawałowej była Jolanta Onak.