Dzień Kobiet


Dnia 8 marca w Zespole Szkół Specjalnych zgodnie z tradycją w święto naszych kochanych kobiet zorganizowane zostało telewizyjne show. Tym razem mieliśmy przyjemność gościć uczestników i jury programu Mam Talent. Na naszej scenie pojawił się Siłacz Marcel, Gitarzysta Konrad, Zmalowana Milena, Czarodziej Fabian, grupa muzyczna Ekipa 24/25 oraz Doktor Prawdownik z urządzeniem wykrywającym prawdę. Wszyscy uczestnicy z ogromnym zaangażowaniem prezentowali swoje talenty. Publiczność bardzo żywo reagowała na wydarzenia mające miejsce na scenie. Jury  miało ogromny problem z wyborem zwycięzcy i ostatecznie 1 milion (uścisków) został przekazany uczestnikom do podziału. Na zakończenie spotkania panowie złożyli życzenia wszystkim Paniom z zapewnieniem, że przez cały rok będą o  nich pamiętać. Wydarzenie udało się dzięki skoordynowanym działaniom nauczycieli naszej szkoły: Jerzego Ochlaka, Rafała Kinczewskiego i Michała Gutkowkiego.