Zabawa karnawałowa


Dnia 27 stycznia 2023 roku w Zespole Szkół Specjalnych odbyła się zabawa karnawałowa, w której brali udział wszyscy uczniowie. Dzieci i młodzież wraz z opiekunami tańczyli przy ulubionej muzyce. W trakcie zabawy zostały przeprowadzone konkursy, w których można było sprawdzić swoją wiedzę i sprawność fizyczną. Część uczestników imprezy założyła maski oraz bardzo ciekawe i kolorowe stroje karnawałowe przedstawiające m.in.: strażaka, żołnierza, rycerza, pirata, anioła, wróżkę, czy spidermana. Pani Dyrektor tradycyjnie przygotowała słodkości dla uczniów. Na koniec zabawy wszyscy uczestnicy zostali udekorowani plakietkami z tytułem ,,Królowej i Króla Balu”. Organizatorem imprezy karnawałowej była Katarzyna Jackiewicz, natomiast współorganizatorami byli: Jerzy Ochlak i Michał Gutkowski.