Upiorne wakacje z Draculą


16 października 2018 roku uczniowie: klasy III gimnazjalnej oraz klasy I Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy wraz z wychowawcami udali się na upiornie zabawną projekcję filmu „Hotel Transylwania 3/2D” do kina „Bałtyk” w Rypinie. Tym razem uczestniczy wycieczki wraz z rodziną Draculi wybrali się na ekskluzywne wakacje. Film swoją fabułą i akcją przeniósł uczestników w niesamowite, egzotyczne miejsca, a zabawne teksty wielokrotnie bawiły do łez. Celem wyjazdu było poznanie roli kina we współczesnym świecie oraz kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej. Ponadto młodzież miała okazję dokonać samodzielnego zakupu biletów w kasie kina. Po zakończonym seansie, pełni dobrego humoru powróciliśmy na zajęcia do szkoły. Kierownikiem wycieczki była Monika Borkowska.