XIV Wojewódzki Konkurs Piosenki


W dniu 24.05.2017r. w Klubie ,,Akcent” w Grudziądzu odbył się XIV Wojewódzki Konkurs Piosenki, w którym uczestniczyli wykonawcy z całego województwa. Naszą szkołę   w kategorii zespoły reprezentował   zespół ,,Play” w składzie:

 

  1. Katarzyna Ch. – kl. I, III Gimnazjum.
  2. Natalia M. –       kl. I, III Gimnazjum.
  3. Adriana J. –       kl.II Gimnazjum.
  4. Wiktoria M. –    kl. II Gimnazjum.
  5. Adrian J.–          kl. I,III Gimnazjum.
  6. Karolina Ch. –   kl. V-VI Szkoła Podstawowa.

 

Zespół wykonywał utwór ,,Siła przyjaźni”. W kategorii solistów wystąpiła Natalia M. – kl. I,III Gimnazjum wykonując utwór ,,Chodzą ulicami ludzie“. W gronie kilkudziesięciu wykonawców z całego województwa decyzją jury zespół ,,Play” zdobył V miejsce a wśród solistów Natalia Malinowska uzyskała III miejsce.