IX Brodnickiego Przeglądu Pieśni i Piosenki Patriotycznej


W dniu 28.04.17r. w auli w Brodnickim Domu Kultury odbył się IX Brodnicki Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej, w którym uczestniczyli wykonawcy z całego powiatu. Naszą szkołę reprezentował zespół ,,Play” w składzie:

 

  1. Katarzyna Ch. – kl. I-III Gimnazjum.
  2. Natalia M. – kl. I-III Gimnazjum.
  3. Adriana J. – kl. II Gimnazjum.
  4. Paweł K. – kl. I-III Gimnazjum.
  5. Adrian J. – kl. I-III Gimnazjum.
  6. Karolina Ch. – kl. V-VI Szkoła Podstawowa.
  7. Anita Ś. – kl. V-VI Szkoła Podstawowa.

 

Zespół wykonał utwór: „Pierwsza Kadrowa”. W gronie kilkudziesięciu wykonawców z całego powiatu decyzją jury nasz zespół otrzymał wyróżnienie i zakwalifikował się do koncertu laureatów, który odbył się w dniu 3.05.17r. W czasie tego koncertu zespół otrzymał dyplom i nagrodę rzeczową z rąk burmistrza Brodnicy.