Dzień Kobiet w naszej szkole


W środę 8 marca jak co roku do naszej szkoły zawitał „teleturniej telewizyjny” z okazji Dnia Kobiet. Tym razem, wraz z życzeniami dla Naszych Pań, odbyły się kwalifikacje do programu „Mam Talent” które rejestrowane były przez „TVN”.

Do wykonania różnorodnych zadań „na ochotnika” zgłosiły się panie nauczycielki, pani Dyrektor oraz uczennice naszej szkoły. W szanownym jury zasiedli prezesi (uczniowie gimnazjum), którym towarzyszyła ochrona w postaci Agentów (panowie nauczyciele). Zabawie towarzyszyło dużo śmiechu radości i zabawy. Wykonywane zadania często wymagały zwinności, sprytu a czasami okazywały się nawet trudne do zrealizowania – żonglowanie bańkami mydlanymi, kręcenie talerzami na kijku, wykonanie origami z dużego arkusza papieru, czy też pokonanie labiryntu z zasłoniętymi oczyma. Już teraz ciekawi jesteśmy co będzie się działo za rok…