Zabawa Noworoczna


W czwartek, 26 stycznia 2017r. w naszej szkole odbyła się Zabawa Noworoczna, w której wzięli udział wszyscy uczniowie. Zgromadzone dzieci na holu szkolnym powitała Emilia Wojtera i zaprosiła do wspólnej zabawy. Pierwszy utwór ,,Oczy zielone” wykonała tradycyjnie uczennica klasy II gimnazjum Adriana Jaworska. W rytm doskonałej muzyki bawiły się dzieci przebrane w stroje karnawałowe.
Zorganizowane zostały również konkursy dla młodszych i starszych dzieci. Zwycięzcami w swoich kategoriach wiekowych w ,,Konkursie z krzesłami” zostali: Kacper G., Jakub M. i Rafał B.. Z kolei w ,,Jedzeniu chrupek na czas” najlepszy okazał się Łukasz P. Wszyscy uczniowie biorący udział w zabawie otrzymali cukierki, a zwycięzcy w konkursach czekolady. Zabawę zorganizowały: Emilia Wojtera, Katarzyna Jackiewicz i Anna Wit.